Sohbet Siteleri Üyelik Türleri

admin     12-08-20     Sohbet Odaları     Sohbet Siteleri Üyelik Türleri     53 Defa Okundu

Sohbet Siteleri Üyelik Türleri

Sohbet siteleri faaliyette bulunmak için üyeleri ihtiyaç duymaktadır. Sitedeki düzeni sağlanabilmesi adına belirli bir Hiyerarşi oluşturmayı esas alan sohbet sitesi yöneticileri üyelerin yetkilerine göre üyelik türleri oluşturmaktadır. Oluşturulan üyelik türleri genel olarak şöyle sıralanabilir.

  • Platin üye. Bu üyeler genel olarak site yöneticileridir. Yetkileri sınırsızdır. Diğer üyeleri yetkilendirme ve sohbet güvenliğinden sorumludur.
  • Gold üye. Bu üyelik türüne mensup olan üyeler standart üyelerin bir üst kademesidir. Bu sınıftaki üyelerin yetkileri özel odalar açma ve üye olmak isteyen kişilere referans olma ayrıcalığına sahiptir.
  • Standart üye. Bu üyelik türüne mensup olan kişiler sitenin en yeni üyeleridir. Bu yerlerin standart sohbetlere katılmak dışında herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır.

Aynı Anda Bir çok Sohbet Sitesine Üye Olma

İnsanlar bir sohbet sitesine bağımlı kalmak zorunda değildir. Diledikleri takdirde üyelik şartlarını yerine getirebildikleri birkaç farklı sohbet sitesine üye olabilmektedir. Kendisine sunulan bu opsiyonları değerlendirmek isteyen sohbet sevenler ilgilendikleri alanda birçok farklı siteye üye olurlar. İsteğin kişiler istedikleri sayıda sohbet sitesine üye olmada hiçbir sorun yaşamaktadır.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet siteleri insanların eğlenceli zamanlar geçirerek, yeni arkadaşlıklar kurması için aktif edilmiş ücretsiz bir platformdur.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 IRCafe.Net - Tüm hakları saklıdır.